Słodków 21b 62-700 Turek
First Image

nowoczesne nauczanie

Gimnazjum w Słodkowie to szkoła oddana do użytku w 2008r. Szkoła posiada nowoczesne sale lekcyjne, 2 pracownie komputerowe i bogate zaplecze sportowe.

Second Image

bogata baza sportowa

szkoła posiada nową salę gimnastyczną, zespół boisk "Orlik", siłownię. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowana kadrę.

Third Image

zajęcia dodatkowe

Szkoła oferuje uczniom szereg zajęć dodatkowych, kółka zainteresowań, wycieczki czy rajdy. Motto szkoły to "Wiem, że potrafię"

Europejskie dni ptaków.

Pleszka , ptak tegorocznych  Europejskich Dni Ptaków              Miliony ptaków opuszczają właśnie Europę i udają się w podróż na swoje zimowiska w Afryce. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, jak co roku, zaprosiło wszystkich chętnych do bliższego poznania tajemnicy ptasich migracji oraz do udziału w spacerach i innych wydarzeniach ornitologicznych w całej…

CZŁOWIEK JEST TYLE WART, ILE MOŻE DAĆ DRUGIEMU

CZŁOWIEK JEST TYLE WART, ILE MOŻE DAĆ DRUGIEMU SPOTKANIE INTEGRACYJNE   Szkolnego koło Polskiego Czerwonego Krzyża Dnia 21 września w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Słodkowie odbyło się spotkanie integracyjne Szkolnego Koła PCK.  Celem działalności koła  jest promowanie idei humanitaryzmu i niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. Poprzez podejmowanie działań na rzecz edukacji zdrowotnej,…

Uroczyste rozpoczącie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 miało miejsce 3 wrzesnia 2018 r o godzinie 8:00 w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Słodkowie. Czas wdrożyć się do pracy. Przed nami pracowity rok szkolny dla wszystkich. Powodzenia!    

Wycieczka do Belgii dla najaktywniejszych, działajacych w Szkolnym Klubie Europejskim w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Słodkowie.

W dniach 25.06 -29.06 2018 r. odbyła się wycieczka do Belgii dla grupy uczniów należących do SKE , jako nagroda za zajęcie 1 miejsca w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej. Sponsorem nagrody był Pan Andrzej Grzyb Poseł do Parlamentu Europejskiego. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili najpiękniejsze miejsca oraz miasta w…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Słodkowie.

22 czerwca uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słodkowie  uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Najzdolniejsi  i najbardziej aktywni w życiu szkoły otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe.