• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

kilka zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego   

Czytaj więcej: zakończenie roku szkolnego

18 czerwca 2010 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu matematycznego „Kangur 2010”. W Polsce konkurs odbył się po raz szesnasty, brało w nim udział około 266 tys. uczniów. W regionie konińskim do rozwiązywania testu  przystąpiło 4424 uczestników ze 190 szkół. Podsumowanie konkursu było bardzo uroczyste. Nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom gratulacje złożyli zaproszeni goście.     

Czytaj więcej: Kangur 2010

W piątek 11 czerwca 2010 r. uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Mimo wczesnej pory uczestnicy przybyli na zbiórkę w doskonałych humorach. Warszawa powitała nas słoneczną i upalną pogodą. Zwiedziliśmy Stare Miasto, spacerowaliśmy po Ogrodzie Saskim, obejrzeliśmy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wielką atrakcją był przejazd metrem.     

Czytaj więcej: wycieczka do Warszawy

Biegi przełajowe
W Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Biegach Przełajowych nie zawiedli jak zawsze nasi biegacze. I miejsce wśród chłopców klas VI zajął Tomasz Pietrzak a Nikola Klimek była trzecia. Nikola i Tomek wywalczyli awans na zawody wojewódzkie. Pozostali zawodnicy również dali z siebie wszystko, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.  

Czytaj więcej: Nasze sukcesy sportowe

24 maja uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie uczestniczyli w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w Żukach. Klasy czwarte reprezentował Jan Laskowski z kl. IVa, klasy piąte – Błażej Kaczmarek z kl.V, natomiast przedstawicielką klas szóstych była Patrycja Kołodziejczyk z kl.VIa.     

Czytaj więcej: IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego