62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

10 października na boisku w Kaczkach Śr. odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce. W drużynie grali: Dominik Domagalski, Szymon Grzelak, Tomasz Pietrzak, Mateusz Czekalski, Mateusz Kłodawski, Jakub Glapa, Patryk Rosiak, Błażej Karczmarek i Eryk Adamek.

Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. W meczu ze szkołą z Żuk zwyciężyliśmy 1:0, z drużyną z Kaczek wygraliśmy 7:0 a reprezentantów szkoły z Turkowic pokonaliśmy 3:0.
W nagrodę otrzymaliśmy puchar, dyplom i piłkę a każdy z zawodników złoty medal. Były również nagrody indywidualne. Tytuł „ Najlepszego Strzelca” zdobył Dominik Domagalski a „Najlepszym Bramkarzem” został Błażej Karczmarek.