• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Kolędy wprowadzają nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i bardzo chętnie wszyscy je śpiewamy. 11 grudnia 2009r. zaproszono nas na VII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Sarbicach.

Organizatorzy powitali nas  uroczyście oraz ugościli ciastem i owocami. Mogliśmy nawiązać nowe znajomości z wykonawcami i przedstawicielami różnych szkół. Festiwal podzielono na dwie kategorie wiekowe. Naszą szkołę reprezentował duet z klasy VIa- Nikola Klimek i Mateusz Jabłoński. Wykonali pastorałkę pt. „Jakieś światło nad Betlejem”. Uczniowie otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

W niedzielę 13 grudnia 2009r. w II Międzypowiatowym Festiwalu Kolęd, Pastorałek, Piosenek Zimowych brała udział uczennica klasy IV Agnieszka Derucka. Zaśpiewała kołysankę pt. „Zagraj dziecku kołysankę”. Za wykonanie uczennica otrzymała upominek i dyplom za udział. Panowała miła i serdeczna atmosfera, a wystrój sali przypominał nam o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Do festiwali uczniów przygotowała pani Grażyna Młotkiewicz.