• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Gwiazdkowe przedstawienie w wykonaniu uczniów z drugiej klasy oraz występy wokalistów z klas starszych to tylko część atrakcji, jakie przygotowano na tegoroczną choinkę, która odbyła się w remizie PSP w Słodkowie. Gościem szczególnym był Mikołaj, obdarowujący  prezentami  wszystkich uczniów.

Impreza odbyła się w śnieżne sobotnie popołudnie 16 stycznia. Choinkę przygotowali wspólnie: Rada Rodziców, dyrektor ZSP w Słodkowie
T. Kościankowski, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska.
Najpierw na scenie stanęli mali aktorzy z klas II. Zaprezentowali „Gwiezdne przedstawienie”, które wszystkich wprowadziło  w magiczny nastrój. Następnie młodzi soliści oraz zespoły z klas IV- VI zaśpiewali bardzo skoczne, wesołe piosenki, zachęcając widownię do wspólnej zabawy. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a Mikołaj rozdał paczki.
Jednak głównym punktem imprezy była dyskoteka, podczas której składano też życzenia dla babć, dziadków, rodziców, nauczycieli i swoich sympatii.
Wszyscy bawili się przy dźwiękach zespołu „AMEX”. Program artystyczny przygotowali: A. Kwiatkowska, G. Młotkiewicz, T. Kościankowski oraz Ł. Wysocki. O dekorację sali i sceny zadbała E. Budka.