• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym
Na sali basenowej w Turku odbywały się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Znakomicie na tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Drużyna dziewcząt w składzie: Andżelika Molka i Nikola Kurzawa zajęła        I miejsce, a drużyna chłopców IVmiejsce( 1 zespół) i V miejsce ( 2 zespół).W drużynie chłopców zagrali: Dominik Domagalski i Dawid Kurzaj oraz Tomasz Krysztoforski, Jakub Gracz i Patryk Rosiak.

W zawodach indywidualnych również wykazali się bardzo dobrą formą sportową i dużymi umiejętnościami. Mistrzynią powiatu została Andżelika Molka, a jej koleżanka Nikola Kurzawa po zaciętej walce wywalczyła IV miejsce. Również chłopcy zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Dominik Domagalski był trzeci a Dawid Kurzaj siódmy. W zawodach chłopców startowało 37 graczy z powiatu tureckiego a 24 zawodniczki wystartowały w grach dziewcząt. Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników.

Na sali basenowej w Turku odbywały się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Znakomicie na tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Drużyna dziewcząt w składzie: Andżelika Molka i Nikola Kurzawa zajęła I miejsce, a drużyna chłopców IVmiejsce( 1 zespół) i V miejsce ( 2 zespół).W drużynie chłopców zagrali: Dominik Domagalski i Dawid Kurzaj oraz Tomasz Krysztoforski, Jakub Gracz i Patryk Rosiak.

W zawodach indywidualnych również wykazali się bardzo dobrą formą sportową i dużymi umiejętnościami. Mistrzynią powiatu została Andżelika Molka, a jej koleżanka Nikola Kurzawa po zaciętej walce wywalczyła IV miejsce. Również chłopcy zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Dominik Domagalski był trzeci a Dawid Kurzaj siódmy. W zawodach chłopców startowało 37 graczy z powiatu tureckiego a 24 zawodniczki wystartowały w grach dziewcząt. Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników.