• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

7 kwietnia odbył się w naszej szkole etap gminny Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez:

1. popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,
2. kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu,
3. popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
4. popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.


W turnieju brały udział drużyny ze szkół z Żuk, Kaczek, Cisewa, Chlebowa i Słodkowa. Zawodnicy zmagali się z pytaniami teoretycznymi oraz torem przeszkód. Zwyciężyła drużyna ze Słodkowa w składzie: Kamila Filipiak, Łukasz Kaźmierczak i Tobiasz Gaść i oni będą reprezentować naszą gminę na etapie powiatowym.
Gratulujemy.