• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Biegi przełajowe
W Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Biegach Przełajowych nie zawiedli jak zawsze nasi biegacze. I miejsce wśród chłopców klas VI zajął Tomasz Pietrzak a Nikola Klimek była trzecia. Nikola i Tomek wywalczyli awans na zawody wojewódzkie. Pozostali zawodnicy również dali z siebie wszystko, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.  

 

Tenis Stołowy

Starostwo Powiatowe, MOS i TKKF Tęcza  były organizatorami XI Mistrzostw Powiatu Tureckiego w tenisie stołowym o Puchar Starosty . Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Pierwsze miejsca zajęli: Dominik Domagalski, Andżelika Molka, Patryk Zioła. Tylko o jedno miejsce nizej na podium stanęła Weronika Filipiak. Gratulujemy.

Piłka nożna Chłopców

Reprezentacja szkoły w piłce nożnej zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego. Chłopcy bardzo dzielnie walczyli przegrywając brązowy medal w rzutach karnych. W drodze do finału pokonali druzyny z Grzymiszewa, Dziadowic i Dobrej. Zremisowali z drużyną ze szkoły nr1 w Turku. Ulegli jedynie drużynom ze szkoły nr 4 i 5 w Turku. W drużynie grali: Dominik Domagalski, Szymon Grzelak, Arkadiusz Domagalski, Dawid Kurzaj, Mateusz Czekalski, Tomasz Pietrzak, Patryk Rosiak i Jakub Glapa.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

W Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewczęta zajęły II miejsce i wywalczyły awans na zawody rejonowe. Na zawodach rejonowych nasze zawodniczki wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem i zajęły I miejsce zostając tym samym Mistrzyniami Rejonu Konińskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Kurzawa, Nikola Klimek, Karolina Sznajder, Weronika Mikołajczyk, Olga Gołdyka, Kamila Filipiak i Andżelika Molka. Następnym etapem tych zawodów były zawody wojewódzkie w Lesznie. Tam również walczyły na miarę własnych możliwości i zajęły czternaste miejsce.

Chłopcy swój udział w zawodach zakończyli na etapie powiatowym zajmując czwarte miejsce.

Biegi na orientację

Sztafetowe Biegi na Orientację odbyły się 2 czerwca w Poznaniu. Naszą szkołę na tych zawodach reprezentowali: Karolina Świerczyńska, Tobiasz Gaść, Dominik Domagalski. W końcowej klasyfikacji zajęli szóste miejsce, co jest bardzo dobrym osiągnięciem, gdyż w tego rodzaju zawodach startowaliśmy pierwszy raz. Gratulujemy.