• header_01.JPG
  • header_02.JPG
  • header_03.JPG
  • header_04.JPG
  • header_05.JPG
  • header_06.JPG
  • header_07.JPG
  • header_08.JPG
  • header_09.JPG
  • header_10.JPG

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2784533

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

TERMINY PRZYJĘĆ RODZICÓW

PRZEZ NAUCZYCIELI GIMNAZJUM W SŁODKOWIE

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

              

 

SŁODKÓW

 

DZIEŃ

 

GODZINA

Adamek Małgorzata

poniedziałek

10.45- 11.30

Bonikowska Anna

poniedziałek

9.50- 10.35

Budka Ewa

piątek

10.45- 11.30

Budner Alicja

poniedziałek

8.55 – 9.40

Czerniejewska Ewa

Poniedziałek

wtorek

8.30 – 8.55

8.30- 8.55

Czyżo Paulina

wtorek

9.50 – 10.35

Dytkowicz Dorota

środa

9.50 - 10.35

Dytkowicz Ryszard

czwartek

9.50- 10.35

Górnicka Ewelina

czwartek

10.45-11.30

Janiak Agata

czwartek

10.00- 10.45

Kaczmarek Edyta

   

Kaczorowska – Bocian Danuta

piątek

08.55 – 09.40

Kalinowski Tomasz

piątek

10.45 – 11.30

Kostrzewska Renata

środa

11.45- 12.30

Kurz Beata

środa

9.50 – 10.35

Kwiatkowska Anna

piątek

8.55- 9.40

Lewandowska- Robak Anna

wtorek

09.50- 10.30

Młotkiewicz  Grażyna

piątek

11.45 – 12.30

Mrugas Barbara

środa

13.45- 14.30

Myśler Słodkiewicz Zofia

czwartek

9.50 – 10.35

Olek Anna

wtorek

11.45- 12.30

Paszak Barbara

poniedziałek

11.45 – 12.30

Podembska Ewa

środa

1045 – 11.30

Piasecki Tomasz

wtorek

9.50- 10.35

Popardowska Joanna

wtorek,

środa

07.30 – 08.00

07.45 – 08.00

Ratajczak Izabela

poniedziałek

9.40- 10.35

Rosiak Robert

środa

9.50- 10.35

Roszkowski Wojciech

czwartek

11.30- 12.15

Skotarek Elżbieta

piątek

8.00-8.45

Sobczak Joanna

poniedziałek

8.55- 9.40

Statucka Katarzyna

piątek

9.50 – 10.35

Stolarska Dorota

poniedziałek

8.00 – 8.45

Szambelańczyk Anna

czwartek

10.00 – 10.45

Tarnas Jolanta

piątek

13.45 – 14.30

Wiśniewska Barbara

poniedziałek

piątek

7.45- 8.00

13.00- 13.30

Wysocki Łukasz

czwartek

8.55- 9.40

Zabłocka Izabela

poniedziałek

7.30- 8.00

Żyła Magdalena

poniedziałek

10.45- 11.30

Bojko – Brzychcy Sylwia

piątek

13.45-14.30