• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

TERMINY PRZYJĘĆ RODZICÓW

PRZEZ NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO W SŁODKOWIE

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

              

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ

GODZINA

1.

Adamek Małgorzata

środa

11.45-12.30

2.

Bonikowska Anna

czwartek

10.45-11.30

3.

Budka Ewa

wtorek

11.45- 12.30

4.

Czerniejewska Ewa

poniedziałek

10.45- 11.30

5

Czyżo Paulina

czwartek

10.45- 11.30

6.

Dytkowicz Dorota

czwartek

09.55-10.35

7.

Dytkowicz Ryszard

poniedziałek

08.55- 09.40

8.

Gątowska Kurzawa Elżbieta

poniedziałek

09.55- 10.35

9.

Janiak Agata

czwartek

11.45-12.30

10.

Kaczmarek Edyta

środa

09.55- 10.35

11.

Kaczorowska – Bocian Danuta

poniedziałek

13.35- 14.30

12.

Kalinowski Tomasz

wtorek

10.45-11.30

13.

Kostrzewska Renata

wtorek

11.45-13.30

14.

Kurz Beata

wtorek

09.50-10.35

15.

Kwiatkowska Anna

środa

10.45-11.30

16.

Lewandowska- Robak Anna

wtorek

08.55- 09.40

17.

Młotkiewicz Grażyna

piątek

09.50- 10.35

18.

Mrugas Barbara

poniedziałek

10.40- 11.35

19.

Myśler Słodkiewicz Zofia

środa

08.55- 09.40

20.

Mory Bursztyn

piątek

10.45-11.35

21.

Olek Anna

piątek

09.50- 10.35

22.

Paszak Barbara

piątek

10.40-11.35

23.

Podembska Ewa

środa

11.45-12.30

24.

Popardowska Joanna

środa

09.50- 10.35

25.

Rosiak Robert

wtorek

08.00- 08.45

26.

Roszkowski Wojciech

poniedziałek

11.45- 12.30

27.

Skotarek Elżbieta

wtorek

08.00- 08.45

28.

Statucka Katarzyna

wtorek

11.00-11.45

29.

Stolarska Dorota

czwartek

10.45- 11.35

30.

Schäfer Izabela

poniedziałek

08.55- 09.40

31.

Szambelańczyk Anna

wtorek

10.45-11.20

32.

Wiśniewska Barbara

czwartek

08.05- 08.45

33.

Wysocki Łukasz

wtorek

12.50- 13.35

34.

Wysocka Katarzyna

wtorek

08.55- 09.40

35.

Zabłocka Izabela

wtorek

14.25- 15.25

36.

Żyła Magdalena

poniedziałek

13.35- 14.15