• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 15.10.2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora, który przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Następnie przekazał głos Dominice i Wiktorii – prowadzącym tę uroczystość.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas siódmych pod kierunkiem pań Ewy Czerniejewskiej, Agaty Janiaki Katarzyny Wysockiej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy pracownik naszej szkoły otrzymał symboliczny rekwizyt do pełnienia swych funkcji (np. pani kucharka chochlę, pani ze świetlicy trąbkę, nauczyciele w-f u gwizdek itd.)

Każdy otrzymał słodki upominek, a na ręce dyrektorów naszej szkoły przekazane zostały symboliczne kwiaty