• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

11 marca w hali sportowej w Brudzewie odbyły się zawody rejonu konińskiego w piłce ręcznej dziewcząt - kategoria dzieci. Wspaniale na tych zawodach zaprezentowały się zawodniczki z naszej szkoły. Dziewczęta po rozgrywkach grupowych zagrały w meczu półfinałowym, pokonując w nim rówieśniczki z SP3 Konin 7:2. Finał był pojedynkiem lokalnym, gdyż grały drużyny z powiatu tureckiego tj. Słodków i Przykona. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła nasza drużyna wygrywając 8:6. Wygrana w tym turnieju dała awans dziewczętom z naszej szkoły do mistrzostw województwa wielkopolskiego. Oprócz wymienionych drużyn w turnieju wystąpiły jeszcze drużyny z Kleczewa, Giewartowa i Łubianki.

Skład drużyny: Wiktoria Kaźmierczak, Dominika Zakrzewska, Maja Janiak, Julia Sobczak, Sandra Bartosik, Aleksandra Owczarek, Alicja Nowicka, Joanna Łuczak, Katarzyna Glapa, Julia Dębowska, Weronika Pakuła, Wiktoria Paruszewska, Oliwia Budka.

Uczennice do zawodów przygotowała Małgorzata Adamek.