• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs piosenki w wykonaniu obcojęzycznym pt:„You can sing” odbył się w Żukach 24. 05. 2011r. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Vb Marika Wieczorek. Zaprezentowała ona piosenkę z repertuaru brytyjskiego zespołu Take That pt: „Rule The World” zajmując 3 miejsce.

 

Opiekunowie: Anna Bonikowska i Barbara Mrugas.

Dnia 27. 05. 2011 odbył się w Żukach konkurs gramatyczno- leksykalny z języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów. W kategorii klas IV Emilia Kolenda zajęła 2 miejsce. Klasy V reprezentował Jan Laskowski zajmując I miejsce. Klasę VI reprezentował Tomasz Krysztoforski.

Opiekunowie: Anna Bonikowska i Barbara Mrugas.

Dnia 03. 03. 2011 W Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Konkurs poezji obcojęzycznej.

Wśród wielu uczestników wiersz pt: ‘My mother’s At the meeting’ zaprezentowała uczennica ZSP Słodków Maria Laskowska z klasy V.

Opiekun: Anna Bonikowska