• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

29.01.2011r. w Sali OSP w Słodkowie odbyła się Choinka Noworoczna. Organizatorami byli Zespół Szkolno- Przedszkolny w Słodkowie oraz Rada Rodziców. W piękne, słoneczne popołudnie goście zostali powitani noworocznymi życzeniami. Uczniowie klasy I i III zaprezentowali swoje umiejętności taneczne.

 

Przedstawiono również modę zimową. Romeo i Julia ukazali nowoczesny aspekt miłości. Odbył się również Festiwal Piosenki, oceniany przez publiczność. I miejsce zajęła uczennica klasy VI- Weronika Tomaszak, wykonując piosenkę „Za każdy uśmiech Twój”. Po części artystycznej dzieci z klasy II przywołali na scenę Mikołaja, który rozdał słodkie prezenty. Wszyscy bawili się wesoło przy dźwiękach muzyki zespołu „Amex”. W przygotowaniach do uroczystości pomogli dzieciom: Grażyna Młotkiewicz, Anna Kwiatkowska, Barbara Mrugas, Barbara Paszak, Anna Olek i Tomasz Kościankowski. Dekorację sali wykonała Ewa Budka.