• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słodkowie i Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport w Słodkowie” już po raz trzeci było organizatorem turnieju tenisa stołowego dla dorosłych. Odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów byli Małgorzata Adamek, Andrzej Wojtkowiak i Anna Olek.


Dzięki uprzejmości pana dyrektora Jerzego Zygmunta turniej przeprowadzono na terenie Gimnazjum w Słodkowie. Zawody odbyły się 18 lutego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dariusz Trzmielewski, drugie miejsce zajął Jacek Budka a trzecie Dariusz Świtalski. Wśród kobiet najlepszą tenisistką okazała się Katarzyna Derucka, wicemistrzynią została Ewa Zakrzewska, a trzecie miejsce zajęła Joanna Olek.

Dla najlepszych zawodników ufundowano puchary i nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsca nagrodzono pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Turek Karola Mikołajczyka i Dyrektora ZSP w Słodkowie Tomasza Kościankowskiego. Zawodnicy z miejsc drugich i trzecich w nagrodę otrzymali torby turystyczne. Zakup nagród sfinansował Urząd Gminy w Turku.

Turniej wzbudzał wielkie emocje wśród zawodników i kibiców. Zawodnicy prezentowali szczytową formę sportowa, ogromną wolę walki, a przy tym świetnie się bawili. Wszyscy zgodnie wyrazili chęć udziału w kolejnych turniejach co jest dowodem na celowość organizacji takich imprez.