• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 1 kwietnia 2011 roku, dzieci pod opieką Pani Barbary Paszak i Pana Łukasza Wysockiego uczestniczyły w V Powiatowym Przeglądzie Twórczości Katolickiej poświęconej Janowi Pawłowi II. Przegląd odbył się w Szkole Podstawowej w Boleszczynie gm. Przykona.


Organizatorami byli Gminna Biblioteka Publiczna w Przykonie, Proboszcz parafii Boleszczyn i Gminny Ośrodek Kultury. Przegląd zorganizowany był z okazji VI rocznicy śmierci Jana Pawła II i obejmował:

Prace plastyczne o temacie „Karol Wojtyła i Jego droga do świętości” gdzie nagrody otrzymali uczniowie z naszej szkoły: Jakub Adamiak (III b) i Klaudia Golba (II b)

Natomiast w kategorii „Pieśń i piosenka religijna” nagrody zdobyli uczniowie z młodszych klas: Bartek Czekała (II b), Weronika Dębowska (I a) i Justyna Calak (I b). Dzieci wykonały dwa utwory. Opiekę sprawowała Pani Basia Paszak.

W kategorii klas starszych nagrodę zdobyli uczniowie w składzie: Anita Pietraszek (V), Marika Wieczorek (V), Nikola Świerczewska (VI). Dzieci wykonały dwa utwory. Akompaniował Pan Łukasz. Tak trzymać…