• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

1 września 2011r. o godzinie 800 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek, który oznajmiał koniec wakacji i poczatek nowego roku szkolnego.

Na rozpoczęcie roku bardzo licznie przybyli rodzice z przedszkolakami i pierwszoklasistami.

 

 Wszystkich obecnych uczniów, rodziców i nauczycieli bardzo serdecznie powitał pan dyrektor Tomasz Kosciankowski. Pan dyrektor przypomniał też w kilku słowach o 72 rocznicy wybuchu II wojny światowej, pamięć ofiar tej wojny uczciliśmy minutą ciszy. Później dowiedzieliśmy się co zostało wyremontowane i zakupione dla naszej szkoły w czasie wakacji. Następnie głos zabrał ksiądz S. Nasiński, który zyczył dzieciom i nauczycielom sukcesów w nauce i pracy.

Na koniec odbyło się krótkie spotkanie klas z wychowawcami.

Głowy do góry! Wakacje będą znów…