• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 20 października 2011r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słodkowie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I. Wszystkich zebranych powitała przewodnicząca Samorządu Szkolnego Marika Wieczorek oraz dyrektor szkoły Tomasz Kościankowski.

 

Dzieci klas I przygotowały część artystyczną, na którą złożyły się wiersze i piosenki. Po krótkiej części artystycznej uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Po uroczystym ślubowaniu głos zabrała przedstawicielka Urzędu Gminy p. Gabriela Kolenda oraz przedstawiciel KPP w Turku p. Roman Boczek życząc dzieciom samych sukcesów w nauce. Przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Marendziak wręczyła dzieciom prezenty. Po części oficjalnej uczniowie, goście i rodzice udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez przedstawicieli Rady Rodziców. Wychowawcami klas I są p. Anna Kwiatkowska i p. Grażyna Młotkiewicz.