• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Wszyscy uczniowie naszej szkoły wiedzą, że Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Ale i w naszej szkole było hucznie.

 

O zmierzchu, 10 listopada przybyły do szkoły wiedźmy, duchy, i inne upiory. Różnym tańcom i swawolom nie było końca. Jak co roku wybraliśmy najciekawszy strój. W tym roku konkurs wygrał Jakub Skoczylas z kl.4a. Pojawiły się również straszne opowieści przy ognisku (blasku świeczek). Najbardziej wystraszył nas Kacper Maciaszczyk z kl.6a oraz Marysia Laskowska, również z kl.6a

Organizatorami imprezy były: Anna Bonikowska oraz Barbara Mrugas