• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Zakończył się jesienno – zimowy okres zawodów sportowych. Reprezentanci naszej szkoły zaliczą ten okres do bardzo udanych. Były to zawody zarówno na szczeblu powiatowym jak i wojewódzkim.

A oto nasze sukcesy:

     I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody te odbyły się w Przykonie. Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Przybylska, Aleksandra Rybak, Weronika Wiwatowska, Nikola Kaźmierczak, Klaudia Nowicka, Patrycja Przybył, Artur Kowalczyk, Robert Wielgocki, Patryk Zioła, Eryk Adamek, Konrad Jańczak. Miejsce pierwsze dało nam prawo reprezentowania powiatu tureckiego na zawodach wojewódzkich.
    II miejsce dziewcząt, a III chłopców w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowym  Tenisie Stołowym. Drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Marika Wieczorek, Estera Wędzik, Klaudia Nowicka, Weronika Filipiak. Drużyna chłopców to: Mateusz Macherek i Konrad Jańczak. Dziewczęta zajmując II miejsce wywalczyły awans na zawody rejonowe, gdzie zajęły V miejsce.
    I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół przyjezdnych, a IV w klasyfikacji generalnej podczas Ogólnopolskich Biegów Niepodległości. Na sukces ten złożył się liczny udział dzieci z całej szkoły a także wysokie miejsca w poszczególnych biegach naszych sportowców. W nagrodę otrzymaliśmy puchar i 4 pary kolcy. Kolce bardzo nas cieszą. Będziemy mieli, w czym biegać.
    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Szachach Drużynowych. Nasi szachiści to: Dawid Juda, Jan Laskowski, Grzegorz Wlaź i Katarzyna Rosiak. Oni to właśnie będą reprezentować powiat turecki na zawodach wojewódzkich. Podczas zawodów indywidualnych najlepiej zaprezentował się Jan Laskowski zajmując 5 miejsce.
    II miejsce Julii Wieczorek w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Warcabach Klasycznych. Julia już przygotowuje się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w marcu w Poznaniu.
    III miejsce podczas turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Starosty Tureckiego. Drużyna zagrała w składzie: Patryk Zioła, Robert Wielgocki, Błażej Ogrodowczyk, Eryk Adamek, Konrad Jańczak, Mateusz Majcherek, Mateusz Paruszewski.