• header_01.JPG
  • header_02.JPG
  • header_03.JPG
  • header_04.JPG
  • header_05.JPG
  • header_06.JPG
  • header_07.JPG
  • header_08.JPG
  • header_09.JPG
  • header_10.JPG

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2784533

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce Aleksandra Rybak, III miejsce Kamila Przybylska w kategorii dziewcząt klas IV – V, awans do zawodów wojewódzkich

II miejsce Robert Wielgocki w kategorii chłopców klas VI, awans do zawodów wojewódzkich

IV miejsce Patrycja Przybył  w kategorii dziewcząt klas VI, awans do zawodów wojewódzkich

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Żerków 21. 04.2012

I miejsce drużynowo dziewczęta, indywidualnie Aleksandra Rybak VII miejsce, Kamila Przybylska 30, Patrycja Przybył 24, Robert Wielgocki 12.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców, Turek 24 i 25.04.2012 Mistrzostwa Powiatu Tureckiego

Dziewczęta w składzie: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Paulina Wągiel, Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak i Weronika Wiwatowska zajęły I miejsce i wywalczyły awans do zawodów rejonowych.

Chłopcy w składzie: Patryk Zioła, Arkadiusz Domagalski, Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski, Adrian Gołdyka, Artur Kowalczyk zajęli III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

Estera Wędzik zajęła II miejsce, Jakub Koźmiński był trzeci.

Gminne Mistrzostwa w Ringo Dziewcząt,  Żuki 22.05.2012

I miejsce wywalczyły dziewczęta w składzie: Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Wiwatowska, Klaudia Nowicka, Marika Wieczorek, Natalia Chrzanowska

Gminne Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, Słodków 5 i 6 czerwca 2012

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli I miejsce.

Drużyna dziewcząt: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Paulina Wągiel, Joanna Maćkowska, Milena Łagoda i Izabela Rembas

Drużyna chłopców: Mateusz Paruszewski, Karol Lipski, Eryk Adamek, Patryk Malesza, Adrian Gołdyka, Dawid Musiałowski.

Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację,           Śmigiel 14.06.2012

Dziewczęta w składzie: Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Wiwatowska zajęły IV miejsce,  a chłopcy miejsce X. Drużyna chłopców to: Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski i Artur Kowalczyk.

Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt, Słodków 19.06.2012

Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Nowicka, Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Filipiak, Paulina Serbin, Dżesika Serbin, Aleksandra Rybak, Patrycka Przybył, Natalia Chrzanowska i Anita Pietraszek zajęły I miejsce.

Królem strzelców turnieju została Klaudia Nowicka – bramek, a najlepsza zawodniczką turnieju wybrano Esterę Wędzik.

Gminny Dzień Piłkarza, Cisew 20.06.2012

Drużyna chłopców w składzie: Patryk Zioła, Arkadiusz Domagalski, Błażej Ogrodowczyk, Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski, Karol Lipski, Eryk Adamek, Adrian Gołdyka, Patryk Malesza zajęła I miejsce.

Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Patrycja Przybył, Weronika Wiwatowska i Nikola Kaźmierczak brały również udział w biegach ulicznych w Dobrzycy oraz Biegu Milowego Słupa w Koninie  czołowe lokaty.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Województwa Wielkopolskiego

19 miejsce na 484 sklasyfikowane szkoły, najwyższe miejsce wśród szkół powiatu tureckiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym

Brawo!!!!!!