• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Indywidualne Biegi Przełajowe, Przykona 31.03.2012r.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego

 

II miejsce Aleksandra Rybak, III miejsce Kamila Przybylska w kategorii dziewcząt klas IV – V, awans do zawodów wojewódzkich

II miejsce Robert Wielgocki w kategorii chłopców klas VI, awans do zawodów wojewódzkich

IV miejsce Patrycja Przybył  w kategorii dziewcząt klas VI, awans do zawodów wojewódzkich

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Żerków 21. 04.2012

I miejsce drużynowo dziewczęta, indywidualnie Aleksandra Rybak VII miejsce, Kamila Przybylska 30, Patrycja Przybył 24, Robert Wielgocki 12.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców, Turek 24 i 25.04.2012 Mistrzostwa Powiatu Tureckiego

Dziewczęta w składzie: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Paulina Wągiel, Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak i Weronika Wiwatowska zajęły I miejsce i wywalczyły awans do zawodów rejonowych.

Chłopcy w składzie: Patryk Zioła, Arkadiusz Domagalski, Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski, Adrian Gołdyka, Artur Kowalczyk zajęli III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

Estera Wędzik zajęła II miejsce, Jakub Koźmiński był trzeci.

Gminne Mistrzostwa w Ringo Dziewcząt,  Żuki 22.05.2012

I miejsce wywalczyły dziewczęta w składzie: Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Wiwatowska, Klaudia Nowicka, Marika Wieczorek, Natalia Chrzanowska

Gminne Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, Słodków 5 i 6 czerwca 2012

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli I miejsce.

Drużyna dziewcząt: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Paulina Wągiel, Joanna Maćkowska, Milena Łagoda i Izabela Rembas

Drużyna chłopców: Mateusz Paruszewski, Karol Lipski, Eryk Adamek, Patryk Malesza, Adrian Gołdyka, Dawid Musiałowski.

Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach na Orientację,           Śmigiel 14.06.2012

Dziewczęta w składzie: Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Wiwatowska zajęły IV miejsce,  a chłopcy miejsce X. Drużyna chłopców to: Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski i Artur Kowalczyk.

Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt, Słodków 19.06.2012

Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Nowicka, Estera Wędzik, Nikola Kaźmierczak, Weronika Filipiak, Paulina Serbin, Dżesika Serbin, Aleksandra Rybak, Patrycka Przybył, Natalia Chrzanowska i Anita Pietraszek zajęły I miejsce.

Królem strzelców turnieju została Klaudia Nowicka – bramek, a najlepsza zawodniczką turnieju wybrano Esterę Wędzik.

Gminny Dzień Piłkarza, Cisew 20.06.2012

Drużyna chłopców w składzie: Patryk Zioła, Arkadiusz Domagalski, Błażej Ogrodowczyk, Robert Wielgocki, Mateusz Paruszewski, Karol Lipski, Eryk Adamek, Adrian Gołdyka, Patryk Malesza zajęła I miejsce.

Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Patrycja Przybył, Weronika Wiwatowska i Nikola Kaźmierczak brały również udział w biegach ulicznych w Dobrzycy oraz Biegu Milowego Słupa w Koninie  czołowe lokaty.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Województwa Wielkopolskiego

19 miejsce na 484 sklasyfikowane szkoły, najwyższe miejsce wśród szkół powiatu tureckiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym

Brawo!!!!!!