• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

             Wiosna to pora radosna. Tego dnia cieszyliśmy się i śmialiśmy do łez, bo przybył do nas kabaret Młodych Pań ze skeczem „Sąsiadka”. Ze snu zimowego obudziła się także „Mariolka”.

            Na dzisiejszym apelu uczniowie z klas: 4b i 5b zaprezentowali wiersz pt.: „Marzec” oraz „Modna wiosna”. Nie zabrakło również utworów tanecznych i największych hitów „Gangnam style” czy „Waka waka”, wykonanych ze specjalnym układem przez uczennice z klasy 5a oraz ponownie uczniów z 4b.

         Atrakcją naszej wiosennej zabawy był ogłoszony wcześniej konkurs na najbardziej kolorowy i odlotowy strój wiosenny. Uczestnicy wykazali się pomysłowością i oryginalnością w prezentowanych przebraniach. Kandydatów do nagród oceniało jury w składzie: p. Tomasz Kościankowski, p. Marzena Marendziak oraz p. Aleksandra Rybak ;-)

W klasach I-III tytuł Miss oraz Mister Wiosny 2013 otrzymali: Wiktoria Zakrzewska oraz Kacper Pietraszek. A w klasach starszych Miss i Misterem zostali: Gabriela Wilczyńska i Damian Bocian.

       Tego dnia zaprezentowali się również nasi przedszkolacy. Pod okiem p. Jolanty Głowinkowskiej, w pięknych kolorowych strojach zaśpiewali piosenkę o wiośnie.

Nad przygotowaniem imprezy i przeprowadzeniem jej czuwały: p. Magdalena Żyła oraz p. Izabela Ratajczak.

            Choć za oknem jeszcze zimowo, to miejmy nadzieję, że w szkole wiosna zawitała już na dobre.