• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

25 marca po raz kolejny uczniowie naszej szkoły byli uczestnikami warsztatów wielkanocnych  „Z Jajem” w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Impreza połączona była z podsumowaniem konkursu powiatowego na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. Nasza szkoła również nadesłała   pisanki wykonane przez uczniów klas 4-6.   W konkursie nagrodzona została miedzy innymi praca Julii Wieczorek z klasy 6.

Udział w warsztatach dał możliwość poznania wielu ciekawych technik zdobienia jaj, m. in. wyklejania bibułą, pisania woskiem pszczelim oraz metodą qilingu. Uczestnicy wykonywali również palmy wielkanocne i kartki świąteczne.