• gimn.jpg
 • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Rybak i Kamila Przybylska zajęły IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. Dziewczęta reprezentowały na tych zawodach powiat turecki. Zawody odbyły się w Kłodawie.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Zawody odbyły się w Przykonie. Na starcie stanęły sztafety z powiatu tureckiego. Po walce zajęliśmy II miejsce. Skład sztafety: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Milena Łagoda, Natalia Warchoł, Marta Warchoł, Konrad Jańczak, Mateusz Paruszewski, Karol Lipski, Patryk Malesza, Eryk Adamek.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Piłce Ręcznej

 

Po ponad dwudziestoletniej przerwie wystartowaliśmy w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Start ten był możliwy dzięki wybudowaniu nowej sali gimnastycznej. Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując IV miejsce. Skład drużyny: Eryk Adamek, Mateusz Paruszewski, Konrad Jańczak, Michał Ogrodowczyk, Kacper Ochocki, Adrian Gołdyka, Patryk Malesza, Patryk Laksender, Krystian Czekalski, Tobiasz Jeska.

           

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Warcabach Klasycznych

 

Julia Wieczorek (ubiegłoroczna wicemistrzyni powiatu) tym razem zajęła miejsce piąte a Aleksandra Rybak była 14.

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej

 

 

Nasza szkoła była gospodarzem Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla chłopców.. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W drodze do zwycięstwa pokonaliśmy drużyny z Cisewia, Chlebowa i Żuk. Drużyna zagrała w składzie: Eryk Adamek, Mateusz Paruszewski, Konrad Jańczak, Miłosz Zieliński, Adrian Gołdyka, Patryk Malesza, Patryk Laksender, Jakub Kurzawa .

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej.

 

            W Mistrzostwach Powiatu Tureckiego nasza szkoła po bardzo wyrównanej i dobrej grze zajęła V miejsce. Mimo, że miejsce może nie wszystkich satysfakcjonować, to gra naszej drużyny powinna. Skład drużyny: Eryk Adamek, Mateusz Paruszewski, Konrad Jańczak, Miłosz Zieliński, Adrian Gołdyka, Patryk Malesza, Patryk Laksender, Jakub Kurzawa.

 

 

Mistrzostwa Gminy Turek w Tenisie Stołowym

 

            W turnieju zmierzyły się przedstawiciele szkół z Gminy Turek. Zawody odbyły się w naszej sali gimnastycznej. Zawodnicy walczyli o prawo reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych. Tenisiści walczyli w następujących kategoriach: klasy III – IV dziewczęta i chłopcy oraz klasy V- VI dziewczęta i chłopcy.

Nasze osiągnięcia:

Klasy V – VI chłopcy

 • I miejsce Hubert Szafrański
 • II miejsce Mateusz Macherek
 • III miejsce Konrad Jańczak

 

Klasy III – IV chłopcy

 • I miejsce Eryk Badowski
 • III miejsce Mateusz Ubysz

         Klasy V – VI dziewczęta

 • III miejsce Kamila Przybylska
 • IV miejsce Emilia Kolenda
 • V miejsce Aleksandra Rybak

 

Klasy III – IV dziewczęta

 • III miejsce Zuzanna Kwiatkowska
 • IV miejsce Lena Pilarek

Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

 

Zawody odbyły się w Przykonie. Stawką był awans na zawody wojewódzkie. Z naszej szkoły awans wywalczyli: Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Patryk Malesza. Pozostali biegacze również dzielnie walczyli i do awansu zabrakło naprawdę niewiele.