• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek 30 września w Psarach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do tejże miejscowości zjechali się więc nie tylko uczniowie szkół średnich i gimnazjów, ale też dziesięciu szkół podstawowych. Najmłodsi musieli poradzić sobie z walką na dystansie 10 razy 800 metrów. O ile jednak starsi nastolatkowie toczyli sportowy bój w kategoriach męskiej i żeńskiej, ich młodsi koledzy startowali w drużynach mieszanych, dziewczęco-chłopięcych.

Ostatecznie na najwyższym stopniu podium zawodów stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Słodkowie (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie). Srebro zdobyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Przykonie (Zespół Szkół w Przykonie), a brąz biegacze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku.

Drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie biegła w następującym składzie: Wiktoria Wojtyra, Eryk Domagalski, Aleksandra Kończak, Piotr Sobczak, Klaudia Golba, Robert Krawiec, Lena Pilarek, Jakub Kurzawa, Daria Przybył i Paweł Rybak.

Uczniów do zawodów przygotowała pani Małgorzata Adamek