62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zakończyła się piętnasta edycja powiatowego i czternasta wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego. W piątek, 3 października, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku podsumował osiągnięte przez szkoły wyniki w roku szkolnym 2013/2014.

Nasza szkoła zdobyła II miejsce w kategorii szkół "dużych"

W współzawodnictwie wzięło udział: 26 szkół podstawowych, 12 gimnazjów i 3 szkoły ponadgimnazjalne. Złożyło się na nie 5319 startów zawodników w 145 imprezach. Dzięki licznemu udziałowi oraz wysokiemu poziomowi sportowemu Powiat Turecki zdobył piąte miejsce w klasyfikacji województwa wielkopolskiego.

Podsumowanie to okazja do złożenia podziękowań za trud wkładany przez zawodników i trenerów w osiągnięte wyniki. W kategorii szkół podstawowych ,,małych” 1 miejsce zdobyła SP z Koźmina, 2 – Galew, 3 – Miłaczew. Wśród szkół podstawowych ,,dużych” zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. Unicef nr 5 z Turku (2 miejsce – SP Słodków, 3 miejsce – SP Przykona).