• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 14-23 III 2016 odbyła się przedświąteczna zbiórka żywności w naszej szkole. Celem było zgromadzenie dużej ilości artykułów spożywczych z przeznaczeniem na świąteczny stół dla rodzin i osób najbardziej potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły przynosili produkty takie jak konserwy, mąkę, cukier, kaszę, ryż, makarony, miód oraz słodycze. W tym roku udało się zebrać 136 kg żywności, która została w całości przekazana do Domu Dziecka i Młodzieży w Kaczkach Średnich. Ponadto, podopiecznym podarowaliśmy piękne ozdoby wielkanocne, które wykonali uczniowie podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Panią Ewę Budkę.

 

Koordynator akcji: Anna Bonikowska