• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym Drużynowym

 Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Dominika Zakrzewska, Maja Janiak, Julia Sobczak zajęła I miejsce wywalczając jednocześnie awans na zawody rejonowe. Dziewczęta pokonały wszystkie przeciwniczki w stosunku 3:0.

 Chłopcy na tych  zawodach również zajęli I miejsce, tym samym wywalczyli awans na zawody rejonowe. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Warzych i Bartosz Majcherek.

 

Zawody odbyły się w Brudzewie.

 

 Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Tenisie Stołowym Drużynowym

 

Zawody odbyły się w Kłodawie. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze, zajęły I miejsce i awansowały na zawody wojewódzkie. Chłopcy na tych samych zawodach zajęli miejsce piąte.

 Z zawodów wojewódzkich, które odbyły się w Poznaniu wróciliśmy z miejscem dziewiątym.

 

 Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 

Mistrzostwa odbyły się w Malanowie. Nasza szkoła zajęła II miejsce. W fazie grupowej pokonaliśmy piłkarki z Malanowa i SP 5. W półfinale zmierzyliśmy się z zawodniczkami z Przykony( II )wygrywając zdecydowanie. W finale niestety ulegliśmy zespołowi z Przykony I.

 Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Gabriela Jesiołowska, Julia Jurkiewicz, Nikola Kramarz, Dominika Kubka, Honorata Kołodziejczyk, Magdalena Filipiak, Dominika Zakrzewska, Wiktoria Kaźmierczak, Agnieszka Stegintka, Maja Janiak, Julia Sobczak, Alicja Nowicka.

 

 

  Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Warcabach

Turniej odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Kacper Zając i Dominika Zakrzewska zajęli I miejsca odpowiednio w kategorii chłopców i dziewcząt. Julia Sobczak zajęła miejsce trzecie. Dominika i Kacper wywalczyli awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Poznaniu.