• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu

Osiągniecia

Nauczyciel

Zasięg konkursu

 

1.

Beata Koźmińska

II

Konkurs plastyczny „Moja książka – ilustracja do książki

laureat

Grażyna Młotkiewicz

wojewódzki

 

2

Mateusz Jabłońki

Mateusz Kłodawski

Mateusz Czekalski

VI

XVII Festiwal Piosenki Zdrowotnej pt. Rzuć palenie razem z nami”

wyróżnienie

Grażyna Młotkiewicz

powiat

 

3.

Marika Jena

II

Konkurs plastyczny „Baśń o świętym Mikołaju”

nagroda

Grażyna Młotkiewicz

powiatowy

 

4

Nikola Świerczewska

V

Konkurs literacki „Baśń o świętym Mikołaju”

nagroda

Jolanta Tarnas

powiatowy

 

5.

Kamila Filipiak

V

Konkurs recytatorski

„Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”

wyróżnienie

Jola Tarnas

powiatowy

 

6.

Adam Kusz

Marta Warchoł

Natalia Warchoł

Laskowska Maria

Jan Laskowski

Radosław Chrostek

Piotr Majcherek

II

III

III

IV

IV

IV

VI

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR 2010

wyróżnienia

G. Młotkiewicz

B. Kurz

-II-

Zofia Słodkiewicz – Myśler

-II-

-II-

Międzynarodowy

 

7

Warchoł Natalia

III

Konkurs Literacki „Białe kruki w ogrodzie naszych lektur”

Wyróżnienie

B. Kurz

powiatowy

 

8

K. Czekalski

Golba Klaudia

Natalia Warchoł

II

I

III

„Gminny konkurs recytatorski dla klas I - III

I miejsce

II miejsca

wyróżnienie

Kwiatkowska

A. Olek

B. kurz

gminny

 

9

Natalia Warchoł

Marta warchoł

III

III

VI Gminny Konkurs Ortograficzny – Ortografia da się lubić

II

III

B. Kurz

gminny

 

10

T. Jeska

P. Serbin

III

III

Konkurs plastyczny

Powiatowa Mapa Podań i Legend

wyróżnienia

B. Kurz

powiatowy

 

11

M. Laskowska

IVa

Mistrz Pięknego Czytania

I miejsce

Dorota Dytkowicz

gminny

 

12

M. Laskowska

IVa

Mistrz Pięknego Czytania

wyróżnienie

Dorota Dytkowicz

powiatowy

 

13

M. Jabłoński

VI

IV Powiatowy Konkurs Twórczości Poświęconej Janowi Pawłowi II

I miejsce

Ł. wysocki

powiatowy

 

14

A. Kusz

N. Warchoł

M. Warchoł

J. Laskowski

R. Chrostek

N. Marendziak

P. Kołodziejczyk

II

III

III

IV

IV

V

VIa

„Matematyczne Asy”

III miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

III miejsce

II miejsce

III miejsce

G. Młotkiewicz

B. Kurz

 

Zofia Słodkiewicz - Myśler

Gminny

 

15

M. Jabłoński

III

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

III miejsce

B. Mrugas

Gminny

 

16

J. Laskowski

P. Kołodziejczyk

IV

VI

IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce

II miejsce

B. Mrugas

Gminny

 

17

M. Jabłoński

I zespół

 

VI

Eurowizja dla dzieci

Nagroda publiczności

G. Młotkiewicz

Powiatowy

 

18

M. Jabłoński

 

Konkurs Piosenki Dziecięcej – Przeboje Lata Przykona 2010

Nagroda

G. Młotkiewicz

Powiatowy

 

19

Robert Wielgocki

 

Konkurs Plastyczny – Pisanka Wiwelkanocna

Nagroda

E. Budka

Powiatowy

 

20

Nikola Świerczewska

Natalia Marendziak

 

Konkurs plastyczny – Fortepian Chopina

Nagroda

Wyróznienie

E. Budka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów i szkół w sporcie w roku szkolnym 2009/2010

 

Lp.

Nazwa zawodów

Organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia – klasa Imię i nazwisko nauczyciela

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

MOS Turek

I miejsce

drużyna

 

M. Adamek

2.

Gminny Turniej Piłki Noznej

 

I miejsce drużyna

 

-//-

3

Mistrzostwa Województwa wielkopolskiego w sztafetowych biegach przełajowych

 

17 miejsce

drużyna

 

4

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego szachach Indywidualnych

 

4 miejsce

Nikola Kurzawa – kl. VI

 

5

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Szachach Drużynowych

 

I miejsca

Drużyna

Nikola Kurzawa – kl. VI

Majcherek Piotr – kl. VI

Domagalski Dominik – kl. VI

Tomasz Krysztoforski – kl. VI

 

6

Gminne Mistrzostwa w Warcabach klasycznych

 

3 miejsce

Tomasz Pietrzak – kl. VI

 

7.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym - drużynowym

 

I miejsce

Kurzawa Nikola – kl. VI

Andżelika Molka – kl. VI

 

8.

Gminy Turniej Tenisa Stołowego

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Kurzawa Nikola – kl. VI

Andżelika Molka – kl. VI

Maciaszczyk Justyna – kl. VI

Domagalski Dominik – kl. VI

Kurzaj Dariusz kl. V

Krysztoforski Tomasz – kl. V

 

9

Gminny Turniej Halowej Piłki Noznej

 

III miejsce

Drużyna

 

10

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym

 

I miejsce

III miejsce

IV miejsce

A. Molka

Dominik Domagalski

Nikola Kurzawa – kl. VI

 

11.

Mistrzostwa Regionu Konińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

V miejsce

Nikola Kurzawa   - kl. VI

Justyna Maciaszczyk – kl. VI

 

12

Mistrzostwa Regionu Konińskiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym

 

VI miejsce

Andżelika Molak – kl. VI

 

13

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

I miejsce

III miejsce

Tomasz Pietrzak

Klimek Nikola

 

14

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Biegach przełąjowych

 

XIII miejsce

Tomasz Pietrzak

 

15

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Piłce Nożnej Chłopców

 

IV miejsce

Drużyna   - kl. Vi VI

 

16

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

 

II miejsce

Drużyna   - kl. Vi VI

 

17

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w tenisie Stołowym

 

I miejsce

 

 

II miejsce

Zioła Patryk- kl. IV

Andżelika Molka – kl. VI

Dominik Domagalski – kl.VI

Weronika Filipiak – kl. IV

 

 

18

Mistrzostwa Rejony Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

 

I miejsce

Drużyna (Molka. A, Kurzawa, Świerczyńska K, Filipiak K, Gołdyna A, Klimek N)

 

19

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

 

XIV miejsce

Drużyna

 

 

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Sztafetowych biegach na Orientację

 

VI miejsce

Dominik Domagalki

Tobiasz Gaść

Karolina Świerczyńska

 

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Województwa wielkopolskiego

 

43 miejsce na 504 szkoły

Szkoła