• header_01.JPG
  • header_02.JPG
  • header_03.JPG
  • header_04.JPG
  • header_05.JPG
  • header_06.JPG
  • header_07.JPG
  • header_08.JPG
  • header_09.JPG
  • header_10.JPG

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych

 

Lp.

Data

NAZWA

RODZAJ

ETAP

Ilość

uczniów

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

 

17.11.2011r

„ List do św. Mikołaja”

Konkurs literacki

Powiatowy

2 kl.b

Va

Va

Nagroda:

NapierałaS.

Kolenda E.

D. Dytkowicz

J.Tarnas

J.Tarnas

 

14.11.2011

„Olimpus”

olimpiada zj.angieskiego

ogólnopolski

10

Laureat:

Emilia Kolenda

 

A. Bonikowska

 

21.11.11

,,Świety

Mikołaju ….

Prosimy nie

Przyjeżdżaj do nas

W tym roku”

Konkurs plastyczny

Powiatowy

Kl. I-III

Borowski Mateusz Ib-wyróżnienie Stolarek Miłosz- Ib- wyróżnienie

A. Kwiatkowska

G. Młotkiewicz

E. Gątowska- Kurzawa

B. Kurz

A. Olek

B. Mrugas

 

Luty 2012

 

 

10.V. 2012

„Biblioteka- tu odkrywam świat”

 

„Biblioteka- tu odkrywam świat”

Plastyczny

 

 

 

 

plastyczny

Rejonowy

 

 

 

Między

powiatowy

12osób

 

 

2

Nagroda:

J.Pluta IIIb

M.Łagoda Va

A.Kwiatkowska

G.Młodkiewicz

J.Tarnas

E.Budka

B.Mrugas

J.Tarnas

 

28.02.2012

„Fox 2012”

Olimpiada z języka angielskiego

ogólnopolski

10 osób

Zuzanna Kwiatkowska- wynik dobry

 

A.Bonikowska

 

01.03.2012

„You can sing”

Konkurs piosenki anglojeycznej

powiatowy

3osoby

IImiejsce-Bartosz Czekała, Klaudia Golba

III miejsce-Marika Wieczorek

B.Mrugas

T.Kościankowski

G.Młotkiewicz

A.Bonikowska

 

 

12.03.2012

Konkurs poezji obcojęzyczny

 

powiatowy

2 osoby

I-Marta Nowak(anglojęzyczny)

III-Kamila Przybylska(niemieckojęzyczny)

A.Bonikowska

E.Szymaniak-Majda

 

Marzec 2012

Wojewódzki konkurs matematyczny

 

wojewódzki

7 osób

Radosław Chrostek-tytuł finalisty

 

Z.Słodkiewicz-Myśler

 

Marzec

Pisanka

plastyczny

powiatowy

10 osób

Wyróżnienie

Estera Wędzik

Marika Wieczorek

Robert Wielgocki

Ewa Budka

 

Kwiecień

Czerwonak 2012

piosenki

powiatowy

4

Kacper Pietraszek-przejście do etapu wojewódzkiego

Alicja Budner

Halina Marciniak

Ewa Budka

 

15 marca

 

 

„Kangur”

 

 

matematyczny

 

 

 

 

J. angielski

 

 

 

 

 

 

ortograficzny

międzynarodowy

 

 

 

gminny

 

 

 

 

 

 

Gminny

19

 

 

R. Chrostek - wyróżnienie

 

 

A. Olek

B.Mrugas

Z. Słodkiewicz-Myśler

 

 

Osiągnięcia uczniów w sporcie

Data

Nazwa

Organizator

Uczestnicy

Osiągnięcia

 

Opiekun

09.09 2011

Ogólnopolski Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Orlik przy szkole nr 4 w Turku

Drużyna 10 os. Chł. IV – V kl.

III m- ce

M. Adamek

24.09 2011

Biegi uliczne „ Malanowska Jesień”

Urząd Gminy w Malanowie

Dzw. i chł. Klasy V i VI

8 os

A. Rybak I m - ce

K.Przybylska II m- ce

W. Wiwatowska III m – ce

R. Wielgocki II m -ce

M. Adamek

26.09.2011

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach na Orientację

MOS Turek

Dzw. i chł.   kl. V – VI

8 os

Artur Kowalczyk I m – ce

Nikola Kaźmierczak II m – ce

M. Adamek

10.10.2011

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

MOS Turek

Dzw. i chł.   kl. V – VI

11 os

I m - ce drużyna

M. Adamek

19.10.2011

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

MOS Turek

Dzw. i chł. kl. V – VI

5 os

II m- ce drużyna dzw.

III m – ce chł.

M. Adamek

11.11.2011

Ogólnopolskie Biegi Niepodległości

Starostwo Powiatowe Turek

KL. I - VI

I m – ce wśród szkół przyjezdnych drużynowo

IV m - ce w klasyfikacji generalnej

M. Adamek

18.11.2011

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

SZS Wielkopolska

KL. VI

V m- ce

M. Adamek

1.12.2011

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Drużynowych

MOS Turek

Kl. V – VI

4 os

II m – ce

M. Adamek

13.12.2011

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Warcabach Klasycznych Dziewcząt

 

MOS Turek

Kl. V – VI

2 os

 

II m – ce Julia Wieczorek

M. Adamek

14 02 2012

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

 

 

ZSP Słodków

Gmina Turek

10 os klasy IV- VI

I mce: Patryk Zioła, Marika Wieczorek, Hubert Szafrański

II m –ce : Estera Wędzik, Mateusz Majcherek

III m- Ce : Anita Pietraszek, Arkadiusz Domagalski, Izabella Rembas

M. Adamek

29.03.2012

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

MOS Turek

14 os z klas IV - VI

II m – Ce Aleksandra Rybak, Robert Wielgocki

III m –ce Kamila Przybylska

IV m – ce Patrycja Przybył

M. Adamek

31. 03. 2012

SZS Wielkopolska Indywidualnym Tenisie Stołowym

MOS Turek Starostwo Powiatowe Turek

8 os.

II m –ce Estera Wędzik

III m –ce Jakub Koźmiński, Hubert Szafrański

M. Adamek

23. 03.2012

Mistrzostwa Gminy Turek w Biegach Przełajowych

Urząd Gminy Turek, Szkoła Podstawowa w chlebowie

12 os.

I miejsce Aleksandra Rybak, Weronika Wiwatowska, Robert Wielgocki, Konrad Jańczak

II m –ce Nikola Kaźmierczak, Kamila Przybylska, Patryk Malesza

III m Ce Patrycja Przybył, Marta Warchoł, Adrian Gołdyka, Patryk Zioła

M. Adamek

20.04.2012

Wielkopolski Turniej Orlika

 

 

 

 

 

SZS Wielkopolska

9 os.

II m – Ce

M. Adamek

21.04.2012

Mistrzostwa Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych

SZS Wielkopolska

4 os.

I m – Ce drużynowo dziewczęta

VII m Ce Aleksandra Rybak

XII m – Ce Robert Wielgocki

XXVII Patrycja Przybył

M. Adamek

24.04.2012

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

 

 

MOS Turek

7 os.

I m – Ce

Wagiel Paulina, Wędzik Estera, Kaźmierczk Nikola, Wiwatowska, Aleksandra Rybak, Kamila Przybylska, Klaudia Nowicka

M. Adamek

25.04.2012

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

MOS Turek

6 os.

III m –ce Wielgocki Robert, Domagalski Arkadiusz, Patryk Zioła, Artur Kowalczyk, Adrian Gołdyka, Mateusz Paruszewski

M. Adamek

18 05.2012

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym

SZS Wielkopolska

6 os.

IV m - ce

M. Adamek

19 05.2012

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa w Koninie

MOS Konin,

5 os.

II m – Ce Aleksandra Rybak

VI m – Ce Patrycja Przybył

M. Adamek

22.05.2012

Mistrzostwa Gminy w Ringo dziewczat

SP Żuki

Urzad Gminy Turek

6 os.

 

 

I m – Ce

M. Adamek

 

02.06.2012

 

Bieg Mikołajczykowski w Dobrzycy

Starostwo Powiatowe w Pleszewie, Urząd Gminy w Dobrzycy, LZS w Poznaniu

6 os.

I m –ce Aleksandra Rybak

III m – Ce Kamila Przybylska, Patrycja Przybył

M. Adamek

05.06.2012

Mistrzostwa Gminy Turek w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

SP Słodków, Urząd Gminy Turek

6 os.

I m - ce

M. Adamek

06.06.2012

Mistrzostwa Gminy Turek w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

SP Słodków, Urząd Gminy Turek

6 os.

I m - ce

M. Adamek

14.06.2012

Mistrzostwa Województwa Wlkp. w Drużynowych Biegach na Orientację

SZS Wielkopolska

6 os.

IV m – Ce dzw.

M. Adamek

15.06.2012

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego i Miasta Turku w Lekkiej Atletyce

LZS Maraton Turek

   

M. Adamek

19.06.2012

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej dziewcząt

ZSP Słodków

10

I m –ce

M. Adamek

20.06.2012

Gminny Dzień Piłkarza

SP Cisew

9

I m- ce

M. Adamek

 

19 miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Województwa Wielkopolskiego na 484 sklasyfikowanych szkół, najwyższe miejsce z powiatu tureckiego.