Stypendyści Towarzystwa Samorządowego

W dniu 26 września 2019 r. po raz kolejny w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnionym uczniom stypendiów z Funduszu Stypendialnego Towarzystwa Samorządowego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi prezes Towarzystwa Samorządowego i inicjator Funduszu Stypendialnego Ireneusz Niewiarowski, wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk, przewodniczący rady gminy Ireneusz Kolenda, radni gminy Turek oraz dyrektorzy szkół podstawowych z terenu gminy. Spośród dziesięciu przyznanych stypendiów, trzy trafiły do uczniów naszej szkoły. Otrzymali je: Piotr Toda, Klaudia Witczak i Dominika Wójtowicz. Serdecznie gratulujemy.

Więcej na: https://iturek.net/fakty/w-szkole/gm-turek-najzdolniejsi-uczniowie-otrzymali-stypendia

Close Menu
Skip to content