BIWAK INTEGRACYJNY

29 i 30 listopada  2019 r. klasa IV b gościła  w naszej szkole uczniów klas IV ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu. Uczniowie obu szkół wzięli udział w biwaku integracyjnym. W pierwszym dniu biwakowicze  gościli w kręgielni Turkovia  w Turku. Kręgle okazały się świetną rozrywką. Potem wszyscy udali się na  docelowe miejsce kwaterunku, czyli do naszej szkoły.   Po  zakwaterowaniu, rozpoczęły się   wspólne zabawy integracyjne.  Były to zajęcia sportowe, wspólne pieczenie ciasteczek, zabawy grupowe, kalambury, wróżby andrzejkowe, gry planszowe,  śpiewy przy akompaniamencie gitar, wspólne posiłki i pogawędki. Drugi dzień rozpoczął się od śniadania,  a potem znów odbyły się uwielbiane przez dzieci zespołowe gry  i zabawy integracyjne.   Pobyt zakończył się treningiem społecznym, podczas którego uczniowie zrozumieli głęboki sens wzajemnej życzliwości, serdeczności, akceptacji   oraz docenili   dobre strony  wspólnego spędzania czasu.  Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Barbara Paszak  i Joanna Sobczak oraz dyrektor szkoły pan Jerzy Zygmunt.

Close Menu
Skip to content