Idą święta, nie o sms lecz i kartce pamiętaj …

Nasza szkoła bierze udział w projekcie i konkursie oraz kampanii „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj” w ramach programu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

„Organizatorem kampanii społecznej „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj” jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie odpowiedzialnego korzystania z nowych technologii. „

„Podstawą podejmowanych przez nas działań jest profesjonalna diagnoza problemu, działanie we współpracy międzysektorowej, jak również idea partycypacji rozumiana jako włączenie w proces wsparcia tych, którzy sami tego wsparcia potrzebują. „ (cytat)

Materiał ze strony fundacji https://idaswieta.com/o-fundacji/

  • Przygotuj kartki samodzielnie i wyślij do swoich bliskich. Możesz przygotować także własne kartki świąteczne w ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Pisania Kartek Świątecznych”, który organizujemy zawsze w drugim tygodniu grudnia. Dołącz do nas na Facebooku, a poinformujemy Cię o starcie akcji odpowiednio wcześniej.
  • Pamiętaj o osobach w potrzebie. Możesz nasze kartki bądź kartki zrobione przez siebie wysłać lub zanieść do seniorów, domów dziecka, osób pozostających na święta w szpitalu, osób bezdomnych, osób przebywających w zakładach karnych i wszystkich innych, którzy mogą w święta Bożego Narodzenia czuć się samotnie. (cytat)
  • https://idaswieta.com/

A oto prace naszych naszych uczniów przygotowane do konkursu 🙂

Klasa Ib wraz z wychowawcą p. Beatą Kurz oraz p. Wioletą Krzyżanowską przygotowała z dziećmi kartki do Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie. Uczniowie wykonali piękne prace.

Close Menu
Skip to content