Udział w projekcie „TURKOWSKA PACZKA”

Po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła PCK w Słodkowie wraz ze Szkołą Podstawową w Cisewie wzięli udział w projekcie „TURKOWSKA PACZKA” jako darczyńcy . W tym roku objęliśmy pomocą pięcioosobową rodzinę. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników szkół przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy  różnorodne paczki, zawierające żywność, środki czystości, kosmetyki, inhalatory, pościel, plecaki oraz prezenty. Uzbieraliśmy również 400 zł, za które zakupiliśmy bon podarunkowy w sklepie  ROSSMANN.

Dziękujemy nie tylko za ofiarowane produkty konieczne do funkcjonowania,  ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serce na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Wierzymy, że dzięki tak wspaniałemu gestowi, rodzina przez nas wybrana, na pewno będzie miała święta pełne radości, miłości i spokoju.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – Dyrekcji, rodzicom, dzieciom, pracownikom szkół, którzy przyczynili się do zebrania darów w projekcie  TURKOWSKA PACZKA”

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiła  do rodziny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koordynatorkami akcji w ZSP Słodków były panie: Joanna Popardowska, Ewa Czerniejewska

Close Menu
Skip to content