MAGIA ŚWIĄT W ZSP SŁODKÓW

W sobotę 10 grudnia 2022r. w budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słodkowie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy pod hasłem „Magia Świąt”. Uczestnicy kiermaszu mogli zobaczyć występ dzieci z naszej szkoły a także występ zespołu reprezentującego Stowarzyszenie „Nasze Żuki”.
Wyjątkową atmosferę świąteczną zapewnił Święty Mikołaj z którym dzieci bardzo chętnie rozmawiały o prezentach świątecznych. Dla dzieci przygotowana była fotobudka a także warsztaty o tematyce świątecznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy.
Podczas kiermaszu można było zakupić ręcznie robione bombki oraz wszelkiego rodzaju inne ozdoby świąteczne.
Dużym powodzeniem cieszyła się kawiarenka, gdzie oprócz ciepłych napojów można było kupić różnorodne ciasta, ciasteczka i oczywiście pierniczki. Dodatkowe informacje na temat kiermaszu można przeczytać na stronie:

https://iturek.net/miejscowosci/gm-turek-magia-swiat-zawitala-do-swietlicy-wiejskiej-w-slodkowie?fbclid=IwAR1A5ZIi3OBI94CshloH_hIwPJk4UyHx7p6nBefu-dd1IHx9LCE6UMpr3Nc

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słodkowie serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom Obsługi oraz Każdemu, kto przyczynił się do organizacji opisanego przedsięwzięcia.


Close Menu
Skip to content