Geograficzny konkurs „Szkolny Mistrz Mapy” – wręczenie nagród.

15 lutego 2023r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród
w konkursie Szkolny Mistrz Mapy. Mieliśmy przyjemność uhonorować zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu, którzy osiągnęli znakomite wyniki. Wręczyliśmy im nagrody oraz dyplomy, które stanowią dowód na ich ogromne osiągnięcia. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko wiedzą geograficzną, ale także determinacją i zaangażowaniem w przygotowania do konkursu. To właśnie dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu udało się osiągnąć tak wspaniałe wyniki. Udział w konkursach pozwala to naszym uczniom na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a także na zdobywanie nowej wiedzy.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i gratulujemy im znakomitych wyników w Szkolnym Mistrzu Mapy. Wierzymy, że ich sukcesy będą inspiracją dla kolejnych uczniów, którzy również będą chcieli wziąć udział podobnym w konkursie i zostać Szkolnym Mistrzem Mapy.

A oto nasi zwycięzcy:

Gabriela Knapkiewicz 6c, 54,5pkt – I miejsce
Aleksandra Przygońska 6b, 53,5pkt – II miejsce
Hanna Krawiec 5a, 49,5pkt – III miejsce
Maja Kopczyńska 6a, 49pkt – wyróżnienie

Gratulacje! życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem konkursu była p. Magda Żyła i p. Dorota Stolarska

Close Menu
Skip to content