ZSP w Słodkowie zachęca uczniów do tańca

W naszej szkolę zachęcamy dzieci do aktywności fizycznej np. poprzez taniec. Uczniowie naszej szkoły uczęszczają na kółko taneczne. Zajęcia taneczne odbywają się na terenie szkoły poza zajęciami lekcyjnymi, co nie obciąża rodziców dodatkowym przyprowadzaniem dzieci na zajęcia. Program został specjalnie przygotowany dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia są prowadzone w sposób dynamiczny i bardzo atrakcyjny dla dzieci tak, aby poprzez zabawę uczyć i zaszczepiać w dzieciach chęć do tańca. Kółko taneczne jest prowadzone dla klas 1-3, natomiast nie zapominamy o starszych klasach. Klasy 4-6 mogą uczęszczać na zajęcia Zumby, które odbywają się również po zajęciach lekcyjnych. Podczas treningu wykorzystywana jest bardzo dynamiczna muzyka, do której wykonywane są konkretne układy taneczne, opracowane wcześniej przez instruktora. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, każda z grup, a jest ich trzy, liczy około 30 osób. Zajęcia prowadzi  pedagog tańca Weronika Rusek.

Taniec to jedna z najdoskonalszych form komunikacji o nieskończonej inteligencji.

Close Menu
Skip to content