I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MDP

W ubiegłą niedzielę, tj. 10.12.2023r. odbył się I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej MDP, zorganizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP przy współudziale gospodarzy  gminy Dobra.  Halowy Turniej Piłki Nożnej MDP był rozgrywany według obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną wydanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Turniej został podzielony na dwa etapy. Na grupę młodszą 10-12 lat oraz grupę starszą 13-15 lat. Naszą szkołę w grupie młodszej reprezentowali  następujący uczniowie: Marcel Pera, Seweryn Szambelan, Mateusz Grzelak, Kacper Fabiański, Kamil Bajkiert, Jan Matysiak, Wojciech Warych, Antoni Gołdyka, Franciszek Wysocki. Natomiast starszą grupę reprezentowali zarówno nasi uczniowie jak też absolwenci naszej szkoły w składzie: Wojciech Budner, Dominik Wiśniewski, Szymon Sacewicz, Seweryn Ogrodowczyk, Jakub Giersz, Paweł Kolenda, Miłosz Rosiakowski, Xavier Szczerek, Wojciech Woźniak, Hubert Olszewski, Kacper Krysztoforski, Paweł Sylwestrzak. Obydwie drużyny zajęły pierwsze miejsce.                                                                                                                   Turniej przysporzył wiele radości, wielu pozytywnych sportowych emocji i stał na wysokim poziomie sportowym. Zawodników przygotował Jerzy Zygmunt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

Opiekunami wyjazdu byli: pan Jerzy Zygmunt oraz pani Alicja Budner.     

           

Close Menu
Skip to content