Słodków 21b 62-700 Turek

Ćwierćfinał mistrzostw Polski w siatkówce młodzików.

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do kibicowania młodym turowianom w walce o awans do półfinału Mistrzostw Polski. „Naszych” będziemy wspierać w piątek, sobotę i mamy nadzieję, że również w niedzielę, tj. 8, 9 i 10 kwietnia.

Rozgrywki ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej rozgrywane będą w najbliższy weekend 8-10 kwietnia 2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Parkowej 3 w Turku. Turniej rozpocznie się w piątek, 8 kwietnia, o godz. 11.00 meczem Jastrzębski Węgiel S.A. z KS Wifama Łódź. 40 minut po zakończeniu meczu rozpocznie się spotkanie drużyn TS Victoria PWSZ Wałbrzych z UKS Strzelce Opolskie.

Na godzinę 15.00 zaplanowane zostało oficjalne otwarcie Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. O godz. 16.00 zacznie się mecz MMKS Kędzierzyn Koźle z KS Wifama Łódź. 40 minut po tym spotkanie na parkiet wejdą młodzi turkowianie z UKS Piątka Turek oraz z UKS Strzelce Opolskie.

Sobota, tj. drugi dzień rozgrywek, o godz. 10.00 rozpocznie się od spotkania „naszych” z UKS Piątki z siatkarzami TS Victoria PWSZ Wałbrzych. Następnie będzie można zobaczyć rozgrywkę MMKS Kędzierzyn Koźle z Jastrzębski Węgiel S.A.