Sukces uczniów w konkursie ekologicznym

W roku szkolnym 2018/19 nasza szkoła uczestniczyła w całorocznym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Świat czysty jest piękniejszy, od Ciebie zależy czy będzie taki”, organizowanym przez Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Konkurs składał się z kilku etapów. Nasi uczniowie mogli pokazać swoje talenty i umiejętności na różne sposoby. Biorąc udział w wycieczce i warsztatach organizowanychw siedzibie MZGOK, uczniowie wykonali prace fotograficzne, plastyczne, literackie. Podsumowaniem konkursu był udział uczniów w eko grze. W konkursie wzięli udział: Wiktoria Kaźmierczak, Dominika Zakrzewska, Julia Chrzanowska, Kamila Wawrzyniak, Zuzanna Wiśniewska, Nikola Kubacka, Filip Cajdler, Igor Gawlak, Aleksandra Pawłowska, Helena Paszak, Tobiasz Wojciechowski, Maja Janiak, Martyna Grzelak. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów nasza szkoła została wyróżniona. Na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie zostanie wykonana ścieżka edukacyjna z elementami małej architektury.

Koordynatorem konkursu była p. Magdalena Żyła.


Close Menu
Skip to content