NOC ZAWODOWCÓW w ZST Turek

W piątek 6 października uczniowie klas 7 i 8 ze Słodkowa wzięli udział w „Nocy Zawodowców”. 

Edycja 6.0. Nocy Zawodowców miała miejsce  w Zespole Szkół Technicznych w Turku.  Na naszych uczniów czekała moc atrakcji, od konkursów począwszy poprzez możliwość konsumpcji smakołyków przygotowanych przez uczniów z kierunku technik żywienia, po warsztaty i pokazy.

Wszystkich skutecznie zabawiał Stefan Zawodowiec z którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Noc Zawodowców przyciągnęła kilkuset uczestników z kilku powiatów natomiast konkurs z kodami QR o nazwie „Ten zawód brzmi znajomo” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nasze drużyny – „Happy Angels” i „Gang Słodziaków”- otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w konkursie.

W pokazie sztuki walki JUDO wystąpił uczeń z klasy 7c – Szymon Sacewicz.

Organizatorką wyjazdu była p. Anna Szambelańczyk, opiekunkami uczniów były panie: Dorota Stolarska i Marlena Janaszkiewicz.

Close Menu
Skip to content