ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

17 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Najpierw odbyły się przygotowania, podczas których dzieci młodszych klas przypominały sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw. Następnie uczniowie klas IV – VIII przystąpili do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę. Jak co roku wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”, zatem w ramach akcji uczniowie sprawdzili również znajomość tabliczki mnożenia wśród pracowników naszej szkoły. Każdy, kto bezbłędnie udzielili 5 odpowiedzi otrzymał tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”, który mógł z dumą nosić na koszulce lub wkleić do zeszytu. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji oraz pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.  Lokalnymi organizatorami akcji były Panie Weronika Rosiak i Joanna Sobczak.

Close Menu
Skip to content