II Wieczór Zawodów

Dnia 22 marca 2024 roku w naszej szkole, już po raz drugi, odbył się Wieczór Zawodów, którego organizatorami są Panie Weronika Rosiak i Weronika Rusek. Jest to inicjatywa skierowana dla młodzieży klas 7 i 8, której celem jest zwiększenie świadomości i perspektyw edukacyjnych i zawodowych w kolejnych latach. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć nie tylko uczniów naszej szkoły, ale i również ósmoklasistów ze szkół w Cisewie oraz Chlebowie.

W imieniu organizatorów oraz Dyrekcji ZSP w Słodkowie serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom, którzy w ciekawy sposób przedstawili charakterystykę swojego zawodu, zachęcali do pójścia w ich ślady oraz odpowiedzieli na wiele zadanych przez uczniów pytań, a byli to:

  • Fotograf Pani Ewelina Ptak
  • Spedytorzy z firmy Ambro: Pan Przemysław Czekała, Pan Tomasz Janczak i Pan Adam Pączkowski
  • Kosmetolog Pani Kinga Laskowska
  • Fryzjer Pani Klaudia Świerczyńska
  • Komik Pan Szymon Baraniecki
    Bardzo miło nam było gościć również Panią Annę Koziarską, która dotarła do nas wraz z Stefanem Zawodowcem i rozpoczęła II Wieczór Zawodów oraz przeprowadziła konkurs międzyszkolny.
  • Annę Koziarską – doradcę zawodowego z Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie
Close Menu
Skip to content