Akcja „Szlachetna Paczka”

Już po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła PCK w Słodkowie wraz ze Szkołą Podstawową w Cisewie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia WIOSNA „Szlachetna Paczka” jako darczyńcy .W tym roku objęliśmy pomocą Rodzinę Pani Renaty. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników szkół przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 24  różnorodne paczki, zawierające żywność, środki czystości, kosmetyki, książki, oraz prezenty. Uzbieraliśmy również 250 zł za które zakupiliśmy bon podarunkowy do jednego z tureckich sklepów.

Koordynatorkami akcji w szkołach były panie: Joanna Popardowska, Ewa Czerniejewska, Paulina Stodzierz, Paulina Janczak,Iwona Toda – Ogrodowczyk oraz Joanna Antczak.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom szkół, przedszkola, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafią w ten weekend do pani Renaty. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Close Menu
Skip to content