Konkurs szkolny „English in Songs”

Czwartek (20 kwietnia 2023) w naszej szkole rozbrzmiewał przebojami w języku angielskim. Właśnie wtedy miał miejsce Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „English in Songs”. Uczestnicy konkursu, to uczniowie zarówno klas 1-3 jak i klas 4-8. Wszyscy zaskoczyli nas swoimi umiejętnościami zarówno wokalnymi jak i wymową w języku angielskim. Słuchając wykonawców miało się wrażenie, że śpiewają je rodowici Anglicy. Brawo dla uczniów!!!!

Niestety należało wyłonić jednego mistrza piosenki z każdej kategorii, co było bardzo trudnym zadaniem. Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców.

Mistrzem piosenki angielskiej w kategorii klas 1-3 została Nadia Jarosz. Natomiast Antonina Janiak została mistrzem piosenki angielskiej w kategorii klas 4-8. Gratulujemy!!!! Wyłonieni mistrzowie będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „English in Songs”, który będzie miał miejsce w naszej szkole 6 czerwca 2023 roku

Organizatorzy, a zarazem jury konkursu to: Anna Bonikowska, Barbara Mrugas, Katarzyna Wysocka, Łukasz Wysocki.

Close Menu
Skip to content