Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowo-widowiskowej w Turku zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej.  Reprezentanci naszej szkoły zajęli bezapelacyjnie I miejsce, pokonując w finale zespół ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie (4:0). W drodze do finału pokonaliśmy pokonali zespoły z Wyszyny (1:0), Grzymiszewa (3:0) oraz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku (1:0). W całym turnieju chłopcy ze Słodkowa nie stracili żadnej bramki. Wygrywając finał, zespół ze Słodkowa zapewnił sobie awans do Finału Rejonowego w Koninie, gdzie będą reprezentować gminę Turek i powiat turecki. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Kolenda, Emil Kończak, Eryk Kosakowski, Bartosz Majcherek, Wiktor Olejnik, Kacper Pietraszek, Jakub Pietrzak, Szymon Warzych, Kacper Zając. Uczniów do zawodów przygotował Pan Robert Rosiak.