Nauka poprzez zabawę – Merge Cube

Uczniowie naszej szkoły mają okazję poznać zjawisko rozszerzonej rzeczywistości. Wykorzystujemy do tego aplikacje: Merge Cube oraz JigSpace.

Doskonała forma nauki poprzez zabawę wzbudzająca u uczniów ciekawość. Jest to nowe doświadczenie zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, które z pewnością wzbogaca naszą wiedzę i umiejętności. Dla zainteresowanych nauczycieli, uczniów i rodziców polecamy stronę: https://www.icorner.alstor.pl/produkty/merge-cube-kostka-z-grami-edukacyjnymi-z-funkcja-vr

Uczymy naszych uczniów rozszerzonej rzeczywistości. ” Możliwość Technologii AR w edukacji są naprawdę imponujące… Futurystyczne wizje pokazujące wirtualne laboratoria i sale operacyjne, „ożywione” szkolne podręczniki i encyklopedie, przewodniki muzealne czy rekonstrukcje historyczne to dopiero początek wielu niesamowitych możliwości. Teraz dopiero nauka przez zabawę i doświadczenie nabierają zupełnie nowego świeżego wymiaru… „

Close Menu
Skip to content