Konkurs „1000 pierwszych inicjatyw online”.

Po długim oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego podczas VIII edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania „1000 pierwszych inicjatyw online” okazało się , że nasza szkoła znalazła się w szerokim gronie zwycięzców.

To wszystko dzięki sprawozdaniu z realizacji przedsięwzięć, które miały miejsce w naszej szkole  w październiku 2020r. Nasze działania stanowiły cegiełkę, dzięki której Polska osiągnęła najlepszy wynik w Europie, pod względem liczby zrealizowanych wydarzeń. 

Nagrodą w konkursie była mata do programowania, która z pewnością zainspiruje do działania i będzie wsparciem  w zabawach z programowaniem, również offline.

Po tegorocznym sukcesie już nie możemy doczekać się #CodeWeek2021!

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału i zaangażowania się uczniów w dziewiątą edycję Europejskiego Tygodnia Kodowania!

Close Menu
Skip to content