Ogólnopolska akcja ,,Wszystkie Kolory Świata”

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji ,,Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF Polska. Celem projektu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury oraz wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata.

W ramach akcji uczniowie przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Następnie odbył się SZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ LALECZKĘ. Uczniowie z naszej placówki zaprojektowali i uszyli 28 szmacianych laleczek. Każdej nadano akt urodzenia. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością.

Kolejnym etapem jest udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ LALECZKĘ. Naszą szkołę reprezentuje dzieło Hanny Krawiec, uczennicy kl. IVa. Zachęcamy wszystkich do głosowania:
https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl/lalka/58
Głosowanie trwa 10.03.2022r. – 18.03.2022r. do godz. 11.00

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w akcję oraz za każdy oddany głos.

Opiekunowie SU

Close Menu
Skip to content