BIWAK SZKOLNY KLAS 8

Po egzaminach ósmoklasisty w nocy z 27 na 28 maja 2022r.uczniowie klas 8 spotkali się na wspólnym (i niestety już ostatnim:() biwaku szkolnym.

Po kolacji rozpoczął się mecz piłki nożnej na hali sportowej ze specjalnym udziałem Pana Patryka Janczaka – nauczyciela matematyki w naszej szkole. Następnie, rozpoczęły się próby taneczne pod okiem Pani Ewy Budki do utworu Laïs- ‚t Smidje (znanego w Polsce pod nazwą BELGIJKA), który zostanie zaprezentowany przez uczniów na Balu Ósmoklasisty 15 czerwca. Odwiedzili nas także przedstawiciele lokalnych władz. Panowie z Komendy Powiatowej Policji w Turku krótko przedstawili młodzieży zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania. Etapem końcowym biwaku była zabawa taneczna po której nastąpił czas na krótki odpoczynek przed powrotem do domu.

Wspólnie spędzone chwile na pewno zapadną na długo w pamięci i będą okazją do miłych wspomnień w przyszłości.

Kierownikiem biwaku była Anna Lewandowska-Robak. Przedsięwzięcie nie doszłoby do skutku gdyby nie olbrzymie zaangażowanie i wsparcie nauczycieli, którzy zgodzili się sprawować całonocną opiekę nad uczniami. Podziękowania za nieodzowną pomoc należą się Paniom: Agacie Janiak, Katarzynie Statuckiej, Ewie Budce oraz Panu Patrykowi Janczakowi.

Close Menu
Skip to content