” Idą święta, nie o sms lecz o kartce pamiętaj” – podsumowanie projektu oraz szkolnego konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Podsumowanie projektu oraz szkolnego konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Wyniki Konkursu

1. Zuzanna Dęga

2. Szymon Stawny

3. Hanna Budner

Wyróżnienie:

Jakub Chudecki
Igor Lesiecki
Aleksandra Przygońska

Gratulacje!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej, piątej już edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”,

Celem kampanii było zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.” 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na kartkę świąteczną – był to konkurs indywidualny oraz w konkursie grupowym na film o tej samej tematyce. W konkursie brali udział uczniowie klas młodszych 1-3 oraz klas 4-8. Film nagrali uczniowie klasy 5a i 5b. Wszystkie kartki wraz filmem zostały wysłane do Gdyni – Fundacji Dbam o Swój Zasięg gdzie biorą udział w konkursie ogólnopolskim dla Szkół objętych programem Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

Nasza szkoła wyjątkowo zaangażowała się w tym roku wysyłając kartki z projektu wybranym losowo szkołom im. J. Kusocińskiego. Uczniowie wysłali również kartki do swoich bliskich, sąsiadów oraz osób samotnych i potrzebujących.

Link do filmu  
https://youtu.be/dPWSiB9i1_g

Podziękowania dla wszystkich uczniów którzy wzięli udział w projekcie oraz gratulacje za udział konkursie na kartkę świąteczną. Wszystkie prace były przepiękne i warte wyróżnienia. Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu na film i kartkę.

Wyniki przeglądu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.idaswieta.com do końca maja 2023 roku.

Ogromne podziękowania dla Pani Edyty Kaczmarek za współpracę i zaangażowanej w projekt oraz Pani Weroniki Rusek za pomoc przy montowaniu filmu konkursowego.

Close Menu
Skip to content